Επιτυχίες Συλλόγου & Διακρίσεις Αθλητών
ΕΠΙΣΗΜΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ 2014
- 1ο ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε/Ν ,Α/Γ 18-19/1/2014 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
1η ΘΕΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ 56 ΣΥΛΛΟΓΟΥΣ ΜΕ 5 ΧΡΥΣΑ ,2 ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΚΑΙ 5 ΧΑΛΚΙΝΑ
2)ΚΟΥΤΣΟΓΚΙΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1ος ΧΡΥΣΟ -78Ε
3)ΧΑΤΖΗΑΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓΑ. 1ος ΧΡΥΣΟ -51 Ε.
4)ΘΕΟΔΟΣΑ ΣΥΛΙΑ 1η ΧΡΥΣΟ ΚΑΤ.-53 Γ.
5)ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1η ΧΡΥΣΟ ΚΑΤ.-59 Ν.
6)ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΘΩΜΑΣ 2ος ΑΣΗΜΕΝΙΟ-74Α
7)ΤΙΤΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2ος ΑΣΗΜΕΝΙΟ -68 Ε
8)ΑΓΚΕΕΒ ΓΙΩΡΓΟΣ 3ος ΧΑΛΚΙΝΟ ΚΑΤ.-80Α
9)ΑΜΗΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 3ος ΧΑΛΚΙΝΟ -68 Ε.
10)ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΓΙΑΝ. 3ος ΧΑΛΚΙΝΟ -58 Α.
11)ΝΥΔΡΑΣ ΑΛΕΞΗΣ 3ος ΧΑΛΚΙΝΟ -63 Α.
12)ΧΑΤΖΗΜΕΛΕΤΙΟΥ ΕΛ. 3η ΧΑΛΚΙΝΟ-57 Γ.
- ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ TRELLEBORG OPEN 2014 8-9/2/2014 ΤΡΕΛΕΜΠΟΡΓΚ-ΣΟΥΗΔΙΑ
-
ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 3η ΤΡΙΤΗ ΘΕΣΗ ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤ.-59kg
- ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α/Γ 21-22-23/2/2014 ΧΑΛΚΙΔΑ
3η ΘΕΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΥ Ε/Ν ΜΕ 2ΧΡΥΣΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ ,2 ΧΑΛΚΙΝΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ ΚΑΙ 2 5ες ΘΕΣΕΙΣ
2)ΘΕΟΔΟΣΑ ΣΥΛΙΑ 3η ΧΑΛΚΚΙΝΟ ΚΑΤ.-53 Γ
3)ΧΑΤΖΗΜΕΛΕΤΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 5η ΚΑΤ.- 57 Γ.
4)ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΘΩΜΑΣ 5ος ΚΑΤ.-74 Α.
2 ΧΑΛΚΙΝΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ ΚΑΙ 2 5ες ΘΕΣΕΙΣ
4)ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε/Ν 21-22-23/2/2014 ΧΑΛΚΙΔΑ
1)ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1η ΧΡΥΣΟ ΚΑΤ.-59Ν.
2)ΣΑΧΙΝ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Μ.1ος ΧΡΥΣΟ ΚΑΤ.-63Ε.
3)ΚΟΥΤΣΟΓΚΙΛΑΣ ΓΙΩΡ. 3οςΧΑΛΚΙΝΟ ΚΑΤ.-78Ε
4)ΘΕΟΔΟΣΑ ΣΥΛΙΑ 3η ΧΑΛΚΙΝΟ ΚΑΤ.-52Ν
5)ΤΙΤΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 5ος ΚΑΤ.-68 Ε
6)ΧΑΤΖΗΑΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ 5ος ΚΑΤ.-51 Ε
- 2ο ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ kim e Liu “ευ αγωνίζεσθαι” 8-9/3/2014 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
1η ΘΕΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ 52 ΣΥΛΛΟΓΟΥΣ ΜΕ 3 ΧΡΥΣΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ ,3 ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ ΚΑΙ 4 ΧΑΛΚΙΝΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ
1)ΓΡΑΙΚΟΥ ΑΝΝΑ 1η ΧΡΥΣΟ ΚΑΤ.-49
2)ΤΖΗΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1η ΧΡΥΣΟ ΚΑΤ.-33
3)ΒΑΤΙΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ος ΧΡΥΣΟ ΚΑΤ.-45
4)ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2ος ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΚΑΤ.+49
5)ΚΑΡΑΚΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2ος ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΚΑΤ.+57
6)ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2ος ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΚΑΤ.-37
7)ΓΙΑΛΕΝΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 3ος ΧΑΛΚΙΝΟ ΚΑΤ.-41
8)ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 3ος ΧΑΛΚΙΝΟ ΚΑΤ.-45
9)ΚΕΧΑΓΙΑ ΙΟΛΗ 3η ΧΑΛΚΙΝΟ ΚΑΤ.-37
10)ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΦΑΝΗΣ 3ος ΧΑΛΚΙΝΟ ΚΑΤ.-41
- 10ο ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε/Ν 23 ΕΩΣ 26/3/2014 ΚΙΝΕΖΙΚΗ ΤΑΙΠΕΙ
Η ΑΘΛΗΤΡΙΑ ΜΑΣ ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΑΤΕΚΤΗΣΕ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΘΕΣΗ ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ
ΣΤΗ ΚΑΤ.-59JF ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΑΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΟΥ ΑΘΛΗΤΗ ΜΑΣ ΣΑΧΙΝ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗ ΜΩΥΣΗ ΣΤΗ ΚΑΤ.-63JM.
- ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΥΜΣΕ 35th BELGIAN OPEN POOMSAE 5/4/2014 ΛΟΜΕΛ-ΒΕΛΓΙΟ
1)ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ 6ος
6η ΘΕΣΗ ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ 12 ΑΘΛΗΤΕΣ.
- 3ο ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α/Γ,Ε/Ν,Π/Κ 12-13-14/4/2014
2η ΘΕΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΣΤΟΥΣ Ε/Ν ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ 86 ΣΥΛΛΟΓΟΥΣ ΜΕ 4 ΧΡΥΣΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ ,
7 ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΚΑΙ 3 ΧΑΛΚΙΝΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ.
2)ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1η ΧΡΥΣΟ ΚΑΤ.-59 Ν.
3)ΘΟΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1ος ΧΡΥΣΟ ΚΑΤ.-41Π.
4)ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1ος ΧΡΥΣΟ ΚΑΤ.-37 Π.
5)ΚΟΥΤΣΟΓΚΙΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2ος ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΚΑΤ.-78 Ε.
6)ΚΟΥΤΣΟΓΚΙΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2ος ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΚΑΤ.-80 Α.
7)ΧΑΤΖΗΑΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓΑΜΕΜΝ 2ος ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΚΑΤ.-51 Ε.
8)ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ. 2οςΑΣΗΜΕΝΙΟ ΚΑΤ.-61 Π.
9)ΜΑΛΑΖΟΝΙΑ ΓΙΩΡΓΟΣ 2ος ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΚΑΤ-33 Π.
10)ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΦΑΝΗΣ 2ος ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΚΑΤ.-41 Π.
11)ΤΖΗΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ος ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΚΑΤ.-41 Π.
12)ΘΕΟΔΟΣΑ ΣΥΛΙΑ 3η ΧΑΛΚΙΝΟ ΚΑΤ.-53 Γ.
13)ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 3ος ΧΑΛΚΙΝΟ ΚΑΤ.-41Π
14)ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 3η ΧΑΛΚΙΝΟ ΚΑΤ.-41Κ
- ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ 12o SPANISH TAEKWONDO OPEN 2014 KYORUGI-POOMSAE 16 ΕΩΣ18/5/2014
1)ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ1η ΠΡΩΤΗ ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΚΑΤ.-63 kg ΝΕΑΝΙΔΩΝ
2)ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ 9ος
- 1ο ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (ΓΕΝΝ.2001-2005) 14-15/6/2014 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
1)ΘΟΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1ος ΧΡΥΣΟ ΚΑΤ-41
2)ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΦΑΝΗΣ 1ος ΧΡΥΣΟ ΚΑΤ-41
3)ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1ος ΧΡΥΣΟ ΚΑΤ-37
4)ΓΡΑΙΚΟΥ ΑΝΝΑ 2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΚΑΤ-45
5)ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2ος ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΚΑΤ.-37
6)ΜΑΛΑΖΟΝΙΑ ΓΙΩΡΓΟΣ 3ος ΧΑΛΚΙΝΟ ΚΑΤ-33
7)ΤΟΡΟΥΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 3η ΧΑΛΚΙΝΟ ΚΑΤ.-27
8)ΤΖΗΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 3η ΧΑΛΚΙΝΟ ΚΑΤ-33.
- ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ 10th AUSTRIAN POOMSAE 2014 14-15/6/2014 ΒΙΕΝΝΗ-ΑΥΣΤΡΙΑ
1)ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ 10ος
- 2ο ΠΡΟΚΡΙΚΡΙΜΑΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α/Γ,Ε/Ν,Π/Κ 18-19/10/2014 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
1η ΘΕΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ 63 ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΜΕ 16 ΧΡΥΣΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ ,8 ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ ΚΑΙ 7 ΧΑΛΚΙΝΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ.
1)ΧΑΤΖΗΑΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓΑΜΕΜΝ. 1ος ΧΡΥΣΟ -54 Α.
2)ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1η ΧΡΥΣΟ -67 Γ.
3)ΤΙΤΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ος ΧΡΥΣΙ -73 ΕΦ.
4)ΣΑΧΙΝ ΜΩΥΣΗΣ 1ος ΧΡΥΣΟ -68 ΕΦ.
5)ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1η ΧΡΥΣΟ -68 Ν.
6)ΜΑΝΔΗΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1ος ΧΡΥΣΟ -78 ΕΦ.
7)ΚΑΡΑΚΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ος ΧΡΥΣΟ +78 ΕΦ.
8)ΚΕΤΣΕΤΖΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 1ος ΧΡΥΣΟ -51 ΕΦ.
9)ΤΟΡΟΥΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1ος ΧΡΥΣΟ -55 ΕΦ.
10)ΘΟΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1ος ΧΡΥΣΟ -45 Π
11)ΜΑΛΑΖΟΝΙΑ ΓΙΩΡΓΟΣ 1ος ΧΡΥΣΟ -33Π
12)ΓΡΑΙΚΟΥ ΑΝΝΑ 1η ΧΡΥΣΟ -45 Κ.
13)ΧΟΥΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 1ος ΧΡΥΣΟ -37Π
14)ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΦΑΝΗΣ 1ος ΧΡΥΣΟ -41Π
15)ΒΑΤΙΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ος ΧΡΥΣΟ -45Π
16)ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1ος ΧΡΥΣΟ -49 Π
17)ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΘΩΜΑΣ 2ος ΑΣΗΜΕΝΙΟ -74 Α
18)ΑΜΗΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 2ος ΑΣΗΜΕΝΙΟ -73Ε
19)ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2ος ΑΣΗΜΕΝΙΟ -63Α
20)ΧΑΤΖΗΑΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓΑ. 2ος ΑΣΗΜΕΝΙΟ -55Ε
21)ΖΟΥΛΟΥΜΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2ος ΑΣΗΜΕΝΙΟ -45Ε.
22)ΓΙΑΛΕΝΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2ος ΑΣΗΜΕΝΙΟ -41Π.
23)ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑ 2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ -49Κ
24)ΤΟΡΟΥΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ -30Κ
25)ΑΜΗΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 3ος ΧΑΛΚΙΝΟ -74Α
26)ΤΟΡΟΥΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3ος ΧΑΛΚΙΝΟ -55Α
27)ΧΑΤΖΗΜΕΛΕΤΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 3η ΧΑΛΚΙΝΟ -53Γ
28)ΧΑΤΖΗΜΕΛΕΤΙΟΥ ΔΗΜΗ. 3ος ΧΑΛΚΙΝΟ -55Ε
29)ΤΖΙΒΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 3ος ΧΑΛΚΙΝΟ -65Π
30)ΤΖΗΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 3η ΧΑΛΚΙΝΟ -33Κ
31)ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 3ος ΧΑΛΚΙΝΟ -37Π
- ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ SOFIA CUP 2014 1/11/2014 ΣΟΦΙΑ -ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ
1)TZIBΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ος ΧΡΥΣΟ -65kg.
2)ΚΕΤΣΕΤΖΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 1ος ΧΡΥΣΟ -53kg
3)ΖΟΥΛΟΥΜΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 3ος ΧΑΛΚΙΝΟ -45kg
4)ΘΟΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 3ος ΧΑΛΚΙΝΟ -45kg
5)ΣΤΑΥΡΑΚΕΛΛΗ ΜΑΡΙΤΙΝΑ 3η ΧΑΛΚΙΝΟ -40kg
- ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Π/Κ (2000-2001-2002) 14-15-16/11/2014 ΧΑΛΚΙΔΑ
1)ΚΕΤΣΕΤΖΙΔΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 3ος ΧΑΛΚΙΝΟ -51
2)ΘΟΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 3ος ΧΑΛΚΙΝΟ -41
- 3ο ΠΡΟΚΡΙΚΡΙΜΑΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε/Ν,Α/Γ 22-23/11/2014 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
1η ΘΕΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΜΕ 8 ΧΡΥΣΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ, 5 ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ ΚΑΙ 6 ΧΑΛΚΙΝΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ
1)ΝΥΔΡΑΣ ΑΛΕΞΗΣ 1ος ΧΡΥΣΟ -63 Α
2)ΜΑΝΔΗΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1ος ΧΡΥΣΟ -78 ΕΦ
3)ΤΟΡΟΥΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1ος ΧΡΥΣΟ -55 ΕΦ
4)ΣΑΧΙΝ ΜΩΥΣΗΣ 1ος ΧΡΥΣΟ -68 ΕΦ
5)ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1η ΧΡΥΣΟ –68 Ν
6)ΚΕΤΣΕΤΖΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 1ος ΧΡΥΣΟ -51 ΕΦ
7)ΚΑΡΑΚΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ος ΧΡΥΣΟ +78
8)ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1η ΧΡΥΣΟ -67 Γ.
9)ΑΜΗΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 2ος ΑΣΗΜΕΝΙΟ–73ΕΦ
10)ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΘΩΜΑΣ 2ος ΑΣΗΜΕΝΙΟ -74 Α
11)ΤΙΤΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2ος ΑΣΗΜΝΙΟ -73 ΕΦ
12)ΧΑΤΖΗΑΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓΑΜ. 2ος ΑΣΗΜΕΝΙΟ -55ΕΦ
13)ΧΑΤΖΗΜΕΛΕΤΙΟΥ ΔΗΜ. 2ος ΑΣΗΜΕΝΙΟ -59 ΕΦ
14)ΑΜΗΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 3ος ΧΑΛΚΙΝΟ -74Α
15)ΖΟΥΛΟΥΜΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 3ος ΧΑΛΚΙΝΟ -45ΕΦ
16)ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3ος ΧΑΛΚΙΝΟ -63 Α
17)ΜΑΝΔΗΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ 3ος ΧΑΛΚΙΝΟ -80 Α
18)ΤΟΡΟΥΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 3ος ΧΑΛΚΙΝΟ -54 Α
19)ΧΑΤΖΗΜΕΛΕΤΙΟΥ ΔΗΜ. 3ος ΧΑΛΚΙΝΟ -58 Α
- 1ο ΠΡΟΚΡΙΚΡΙΜΑΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ POOMSAE Α/Γ,Ε/Ν,Π/Κ 22-23/11/2014 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
1ος ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΤΗ ΒΟΡΕΙΟ ΕΛΛΑΔΑ ΜΕ 31 ΧΡΥΣΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ ,8 ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΚΑΙ 8 ΧΑΛΚΙΝΑΑΤΟΜΙΚΟ Π/Κ 8-9 ΕΤΩΝ(Γ) -2 CUP
ΤΖΗΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1η ΧΡΥΣΟ
ΓΡΑΙΚΟΥ ΑΝΝΑ 3η ΧΑΛΚΙΝΟ
ΑΤΟΜΙΚΟ Π/Κ 10-11 ΕΤΩΝ (Α) -2CUP
ΤΡΑΝΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 1ος ΧΡΥΣΟ
ΓΑΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3ος ΧΑΛΚΙΝΟ
ΑΤΟΜΙΚΟ Π/Κ 10-11 ΕΤΩΝ (Α) +1 CUP
ΓΙΑΛΕΝΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 1ος ΧΡΥΣΟ
ΤΖΗΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ος ΑΣΗΜΕΝΙΟ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΦΑΝΗΣ 3ος ΧΑΛΚΙΝΟ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 3ος ΧΑΛΚΙΝΟ
ΑΤΟΜΙΚΟ Π/Κ 10-11 ΕΤΩΝ (Γ)+1 CUP
ΣΤΑΥΡΑΚΕΛΛΗ ΜΑΡΙΤΙΝΑ 1η ΧΡΥΣΟ
ΑΤΟΜΙΚΟ Π/Κ 12-13ΕΤΩΝ (Α)+1CUP
ΘΟΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 3ος ΧΑΛΚΙΝΟ
ΑΤΟΜΙΚΟ Ε/Ν (Α)+1CUP
ΡΑΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ος ΧΡΥΣΟ
ΑΜΗΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ος ΑΣΗΜΕΝΙΟ
ΑΝΑΧΩΡΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 3ος ΧΑΛΚΙΝΟ
ΑΤΟΜΙΚΟ Ε/Ν (Γ)+1CUP
ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ
ΑΤΟΜΙΚΟ Α/Γ 18-29 ΕΤΩΝ (Γ) +1 CUP
ΔΕΛΛΑΠΟΡΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1η ΧΡΥΣΟ
ΑΤΟΜΙΚΟ Α/Γ +30ΕΤΩΝ(Α)+1CUP
ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ 1ος ΧΡΥΣΟ
ΜΙΚΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ Π/Κ 10-11 ΕΤΩΝ -2 CUP
ΤΡΑΝΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 1ος ΧΡΥΣΟ
ΘΕΟΔΟΣΑ ΘΩΜΑΗ 1η ΧΡΥΣΟ
ΜΙΚΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ Π/Κ 10-11 ΕΤΩΝ +1CUP
TZHKAΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ος ΧΡΥΣΟ
ΣΤΑΥΡΑΚΕΛΛΗ ΜΑΡΙΤΙΝΑ 1η ΧΡΥΣΟ
ΜΙΚΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ Ε/Ν +CUP
ΑΜΗΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1ος ΧΡΥΣΟ
ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1η ΧΡΥΣΟ
ΡΑΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ος ΑΣΗΜΕΝΙΟ
ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗ ΣΤΕΛΛΑ 2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ
ΑΝΑΧΩΡΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 3ος ΧΑΛΚΙΝΟ
ΕΥΘΙΜΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΑ 3η ΧΑΛΚΙΝΟ
ΟΜΑΔΙΚΟ Π/Κ 8-9 ΕΤΩΝ (Γ) -2 CUP
ΓΡΑΙΚΟΥ ΑΝΝΑ 1η ΧΡΥΣΟ
ΚΕΧΑΓΙΑ ΙΟΛΗ 1η ΧΡΥΣΟ
ΤΖΗΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1η ΧΡΥΣΟ
ΟΜΑΔΙΚΟ Π/Κ 10-11 ΕΤΩΝ (Α) -2 CUP
ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1ος ΧΡΥΣΟ
ΓΑΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ος ΧΡΥΣΟ
ΤΡΑΝΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 1ος ΧΡΥΣΟ
ΟΜΑΔΙΚΟ Π/Κ 10-11ΕΤΩΝ(Α)+1CUP
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1ος ΧΡΥΣΟ
ΓΙΑΛΕΝΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 1ος ΧΡΥΣΟ
ΤΖΗΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ος ΧΡΥΣΟ
ΠΟΛΩΝΙΔΗΣ ΔΟΥΚΑΣ 2ος ΑΣΗΜΕΝΙΟ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2ος ΑΣΗΜΕΝΙΟ
ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2ος ΑΣΗΜΕΝΙΟ
ΟΜΑΔΙΚΟ Π/Κ 12-13ΕΤΩΝ (Α) +1CUP
ΜΠΡΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ος ΧΡΥΣΟ
ΓΑΛΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ος ΧΡΥΣΟ
ΘΟΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1ος ΧΡΥΣΟ
ΟΜΑΔΙΚΟ Ε/Ν (Α) +1CUP
ΑΝΑΧΩΡΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 1ος ΧΡΥΣΟ
ΜΑΝΔΗΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1ος ΧΡΥΣΟ
ΡΑΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ος ΧΡΥΣΟ
ΟΜΑΔΙΚΟ Ε/Ν (Γ)+1CUP
ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗ ΣΤΕΛΛΑ 1η ΧΡΥΣΟ
ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΑ 1η ΧΡΥΣΟ
ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1η ΧΡΥΣΟ
- ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ 1st HEREYA TROPHY 2014 29-30 /11/2014 ΣΟΦΙΑ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ
1)ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΘΩΜΑΣ 1ος ΧΡΥΣΟ -74 ΑΝΔΡΩΝ
2)ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1η ΧΡΥΣΟ -68 ΝΕΑΝΙΔΩΝ
3)ΝΥΔΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2ος ΑΣΗΜΕΝΙΟ -68 ΑΝΔ
4)ΧΑΤΖΗΑΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓΑΜ. 2ος ΑΣΗΜΕΝΙΟ -55ΕΦ.
5)ΑΜΗΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 3ος ΧΑΛΚΙΝΟ -73 ΕΦ.
6)ΜΑΝΔΗΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔ. 3ος ΧΑΛΚΙΝΟ -78 ΕΦΗΒ.
7)ΤΖΙΒΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 3ος ΧΑΛΚΙΝΟ -65 ΠΑΙΔΩΝ.
8)ΘΕΟΔΟΣΑ ΘΩΜΑΗ 3η ΧΑΛΚΙΝΟ -44 ΚΟΡΑΣΙΔ.
- 4ο ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α/Γ,Ε/Ν,Π/Κ 19-20-21/12/2014 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
1η ΘΕΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ 78 ΣΥΛΛΟΓΟΥΣ ΜΕ 11 ΧΡΥΣΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ ,13 ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ ΚΑΙ 11 ΧΑΛΚΙΝΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ.
1)ΝΥΔΡΑΣ ΑΛΕΞΗΣ 1ος ΧΡΥΣΟ -63 Α
2)ΤΟΡΟΥΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1ος ΧΡΥΣΟ -55ΕΦ.
3)ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1η ΧΡΥΣΟ -68 Ν
4)ΑΜΗΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1ος ΧΡΥΣΟ -68ΕΦ.
5)ΚΕΤΣΕΤΖΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 1ος ΧΡΥΣΟ -51 ΕΦ.
6)ΚΑΡΑΚΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ος ΧΡΥΣΟ +78 ΕΦ
7)ΜΑΝΔΗΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1ος ΧΡΥΣΟ -78 ΕΦ.
8)ΘΟΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1ος ΧΡΥΣΟ -45 Π.
9)ΓΡΑΙΚΟΥ ΑΝΝΑ 1η ΧΡΥΣΟ -45 Κ
10)ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1ος ΧΡΥΣΟ -41 Π.
11)ΒΑΤΙΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ος ΧΡΥΣΟ -45 ΠΠ.
12)ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΘΩΜΑΣ 2ος ΑΣΗΜΕΝΙΟ -74 Α
13)ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ -67 Γ.
14)ΣΑΧΙΝ ΜΩΥΣΗΣ 2ος ΑΣΗΜΕΝΙΟ -68 ΕΦ.
15)ΤΙΤΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2ος ΑΣΗΜΕΝΙΟ -74 ΕΦ.
16)ΧΑΤΖΗΑΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓΑΜ. 2ος ΑΣΗΜΕΝΙΟ -55ΕΦ
17)ΤΖΙΒΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 2ος ΑΣΗΜΕΝΙΟ -65 Π.
18)ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2ος ΑΣΗΜΕΝΙΟ -37 ΠΠ.
19)ΤΖΗΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ος ΑΣΗΜΕΝΙΟ -41 ΠΠ.
20)ΧΑΡΙΠΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛ. 2ος ΑΣΗΜΕΝΙΟ -78 ΕΦ.
21)ΜΑΛΑΖΟΝΙΑ ΓΙΩΡΓΟΣ 2ος ΑΣΗΜΕΝΙΟ -33ΠΠ.
22)ΧΟΥΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2ος ΑΣΗΜΕΝΙΟ -37ΠΠ.
23)ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2ος ΑΣΗΜΕΝΙΟ-57ΠΠ.
24)ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2ος ΑΣΗΜΕΝΙΟ -49ΠΠ.
25)ΑΜΗΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 3ος ΧΑΛΚΙΝΟ -74Α.
26)ΜΑΝΔΗΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔ. 3ος ΧΑΛΚΙΝΟ -80 Α
27)ΤΟΡΟΥΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 3ος ΧΑΛΚΙΝΟ -54 Α.
28)ΧΑΤΖΗΜΕΛΕΤΙΟΥ ΔΗΜ. 3Ος ΧΑΛΚΙΝΟ -59 ΕΦ.
29)ΚΕΤΣΕΤΖΙΔΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 3ος ΧΑΛΚΙΝΟ -55 ΕΦ.
30)ΓΙΑΛΕΝΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 3ος ΧΑΛΚΙΝΟ -45ΠΠ.
31ΘΕΟΔΟΣΑ ΘΩΜΑΗ 3η ΧΑΛΚΙΝΟ -41 ΠΚ.
32)ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 3ος ΧΑΛΚΙΝΟ -53 Π.
33)ΣΤΑΥΡΑΚΕΛΛΗ ΜΑΡΙΤΙΝΑ 3η ΧΑΛΚΙΝΟ-41ΠΚ
34)ΓΑΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3ος ΧΑΛΚΙΝΟ -49ΠΠ.
35)ΧΑΤΖΗΜΕΛΕΤΙΟΥ ΔΗΜ.3ος ΧΑΛΚΙΝΟ -58Α.